(szerokość: 750 / wysokość: 421)

Przytulny DOM z ogrodem blisko Chojnowa WITKÓW
cena: 299.000 zł do negocjacji

Polecamy Państwu ofertę zakupu atrakcyjnego domu jednorodzinnego o powierzchni ok. 150m2 (w tym ok. 60m2 poddasza do adaptacji), położonego w miejscowości Witków ok. 4 km od miasta Chojnowa. Na działce o powierzchni 778m2 znajduje się budynek mieszkalny oraz zagospodarowany ogród. W skład wyremontowanej części parteru o pow. 90m2 wchodzą aktualnie 4 pokoje,  w tym jeden z wyjściem na taras, kuchnia, łazienka z wanną narożną, korytarz, ganek oraz kotłownia. Budynek częściowo podpiwniczony, w większości ocieplony, posiada wymienioną stolarkę okienną i drzwiową na parterze, centralne ogrzewanie na EKO groszek + kominek (przeważająco ogrzewanie podłogowe + dodatkowo grzejniki konwektorowe), instalację alarmową. W ostatnich latach budynek przeszedł gruntowny remont łącznie z instalacjami - m.in. wykonano izolacje pionowe na budynku, nowe tynki, posadzki, nowy komin + wkład kwasoodporny, nowa instalacja grzewcza.


Standard wykończeń: ściany malowane + kamień ozdobny, podłogi panel + terakota, nowa instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna. Zarówno na kondygnację poddasza jak i na zewnątrz np. do ogrodzenia - wyprowadzone wszystkie niezbędne instalacje. Media: prąd+siła, woda (sieć), oczyszczalnia ekologiczna. Posesja całościowo ogrodzona. W cenie pozostają meble kuchenne wraz z AGD (zmywarka, lodówka, kuchenka) oraz większość wyposażenia pokoi.
Dobry dojazd do działki z drogi asfaltowej. Dom zlokalizowany jest wśród terenów zielonych, w cichej i spokojnej okolicy.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - prezentacje wyłącznie po uprzednim umówieniu się z biurem!!!
Istnieje także możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa w zakresie kredytów hipotecznych i ubezpieczeń nawet jeśli nie kupią państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI
RAMHAUS Biuro Nieruchomości i Wycen
Renata Wiszniewska

Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342
ul. Kwiatowa 6, 59-225 Chojnów
www.ramhaus.chojnow.bizWitamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale