login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
BIURO NIERUCHOMOŚCI RAMHAUS - MIESZKANIE 30m2, parter, przy AMAZON/A-4, Okmiany k. Chojnowa cena: 145.000 zł do negocjacji

(szerokość: 750 / wysokość: 562)

MIESZKANIE 30m2, parter, przy AMAZON/A-4, Okmiany k. Chojnowa
cena: 110.000 zł 

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 1 pokojowego mieszkania o powierzchni 30,10 m2 położonego na parterze budynku wielorodzinnego w miejscowości Okmiany k. Chojnowa/Bolesławca. Poszukiwana lokalizacja z uwagi na powstałe tu jedno z największych w Europie centrów logistycznych  AMAZON, ponadto w szybkim tempie rozwijająca się strefa ekonomiczno-logistyczna, stacje paliw, restauracje, punkty handlowo-usługowe itp.  Do lokalu urządzono osobne wejście z częścią korytarza więc użytkowana powierzchnia  jest większa. Standard wykończeń: podłogi: panel + terakota + deska kryta wykładziną PCV, ściany: malowane + glazura, stolarka okienna - większość PCV. W skład nieruchomości wchodzą: pokój, kuchnia z oknem i łazienka z kabiną prysznicową oraz oknem. Ponadto użytkowana jest wspomniana powyżej część korytarza, przynależna piwnica 12,9m2 oraz komórka gospodarcza na podwórzu o pow. 5,3m2 jak również część terenu wspólnoty do wykorzystania np. na ogródek. Ogrzewanie - wolnostojący piec typu „koza"na węgiel/drzewo, c.w.u. - . Miesięczny koszt opłat do wspólnoty to jedyne 225 zł.


Bardzo dobra lokalizacja i komunikacja - w pobliżu droga krajowa nr 94 prowadząca w kierunku Legnica - Chojnów - Bolesławiec, stacja PKP oraz wjazd na Autostradę A-4.

Mieszkanie w Okmianach to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które pragną oderwać się od miejskiego zgiełku i cieszyć się niezakłóconym kontaktem z przyrodą a zarazem niezwykle interesująca oferta dla inwestorów pod wynajem dla pracowników!
 

Pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych i innych.
Z oferty kredytowej można skorzystać nawet jeśli nie kupią państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI - wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się z Biurem!

RAMHAUS Nieruchomości Wyceny

Renata Wiszniewska

Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342

ul. Legnicka 40/1A, Chojnów
tel. 530-767-460

www.ramhaus.chojnow.biz

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale