(szerokość: 750 / wysokość: 562)

Prawie NOWE M-3 z TARASEM blok 2021 centrum CHOJNÓW
cena: 469.000 zł

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży eleganckiego, komfortowego oraz przede wszystkim ekonomicznego
w utrzymaniu
, mieszkania ze świetnym, dużym (ok. 15m2) TARASEM o powierzchni użytkowej 58,6 m2. Mieszkanie usytuowane
jest na II piętrze nowego budynku z 2021r. w samym centrum miasta Chojnowa przy ul. K. Jadwigi.  Wnętrza wykonane z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, efektowny system oświetlenia, ogrzewanie podłogowe w łazience, KLIMATYZACJA 5kw,
okna wyposażone w system nawiewników oraz rolety zewnętrzne
, drzwi wewnętrzne bezprzylgowe - bez widocznych zawiasów
po zamknięciu, na balkonie przydatne gniazdko elektryczne. Dzięki zastosowaniu praktycznych rozwiązań aranżacyjnych mieszkanie jest nowoczesne i niezwykle funkcjonalne. Wyposażenie łazienki (oprócz lustra) oraz kuchni wraz z porządnym sprzętem AGD (okap, zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik z funkcją mikrofali oraz lodówka) jak również pojemne, praktyczne szafy w zabudowie znajdujące się w obu sypialniach zawarte są w cenie.


W skład nieruchomości wchodzą: centralnie usytuowany przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, przytulne dwie sypialnie po przeciwnych stronach salonu,  łazienka z kabiną prysznicową bez brodzika oraz przedpokój. Wnętrza użytkowane od początku przez 1 osobę - mieszkanie praktycznie jak nowe. Ogrzewanie centralne - zbiorcze dla budynku, gazowe. Niski koszt utrzymania nieruchomości - miesięczna opłata do Wspólnoty wraz z zaliczką na ogrzewanie to koszt jedynie ok.380 zł. Nowy budynek w centrum miasta z lokalami usługowymi w parterze (fryzjerstwo, biura, sklep z art. dla zwierząt), zagospodarowany teren wokół, w budynku znajduje się rowerownia).

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!
Prezentacje wyłącznie po uprzednim umówieniu się z biurem!

Pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych i innych. Z oferty kredytowej można skorzystać nawet jeśli nie kupią państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI


RAMHAUS Nieruchomości Wyceny

Renata Wiszniewska

Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342

ul. Legnicka 40/1A, Chojnów
www.ramhaus.chojnow.biz

Zabrania się kopiowania i przetwarzania całości lub pojedynczych elementów treści ogłoszenia, bez naszej zgody. Jest to zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich i własności intelektualnej. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją, która nie stanowi oferty w myśl Kodeksu Cywilnego.

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale