login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
BIURO NIERUCHOMOŚCI RAMHAUS - Zadbane, wyremontowane MIESZKANIE 63,55m2, 2 pok, IIIp przy centrum CHOJNÓW CENA: 269.000 zł

(szerokość: 750 / wysokość: 562)

Zadbane, wyremontowane MIESZKANIE 63,55m2, 2 pok, III p.
przy centrum CHOJNÓW, CENA: 269.000 zł

Przedstawiamy Państwu ciekawą ofertę sprzedaży bardzo zadbanego, przytulnego  2 pokojowego mieszkania o powierzchni 63,55m2, położonego w Chojnowie, przy samym centrum miasta- ul. Legnicka. Mieszkanie jako jedyne, usytuowane jest na III piętrze kamienicy.  W skład nieruchomości wchodzą: 2 ustawne pokoje po ok. 24m2 każdy, kuchnia, słoneczna łazienka z oknem oraz  przedpokój, gdzie wydzielona jest dodatkowo praktyczna garderoba. Do mieszkania przynależą dwie komórki piwniczne. Z własnością mieszkania związane jest również współużytkowanie części strychowej.


Ogrzewanie centralne - piec gazowy dwufunkcyjny, wymienione okna z ładnymi roletkami wewnętrznymi, na podłogach panel, ściany pokryte gładzią i farbą w kolorze białym. Możliwość pozostawienia wyposażenia. Z uwagi, iż jest to jedyne mieszkanie na piętrze, w zasadzie wyłącznie użytkuje położone tam części wspólne - spory korytarz i komórkę przylegającą do mieszkania. Miesięczny czynsz wraz z funduszem remontowym to koszt jedynie 70 zł. Wyremontowany dach, za budynkiem miejski teren zielony oraz niewielkie podwórze z możliwością parkowania.

(szerokość: 750 / wysokość: 870)

Główne atuty nieruchomości:
lokalizacja przy centrum, niski koszt utrzymania nieruchomości, atrakcyjny metraż z potencjałem do indywidualnej aranżacji (mieszkanie posiada 3 wejścia). Ponadto w pobliżu znajdują się m.in. przychodnia zdrowia, apteka, punkty handlowo-usługowe, szkoła średnia oraz kościół.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! Prezentacje wyłącznie po uprzednim umówieniu się z biurem!

Pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych i innych.
Z oferty kredytowej można skorzystać nawet jeśli nie kupią państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.


ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI


RAMHAUS Nieruchomości Wyceny

Renata Wiszniewska

Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342

ul. Legnicka 40/1A, Chojnów
tel. 530-767-460

www.ramhaus.chojnow.biz

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale