login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
BIURO NIERUCHOMOŚCI RAMHAUS - DOM po remoncie dół 90m2, piętro do aranżacji - KRZYWA cena: 489.000 zł do negocjacji

(szerokość: 750 / wysokość: 562)

DOM po remoncie dół 90m2, piętro do aranżacji - KRZYWA
cena: 459.000 zł do negocjacji

Polecamy Państwu ofertę zakupu atrakcyjnego domu jednorodzinnego o powierzchni ok. 150m2 (w tym ok 60m2 poddasza do adaptacji), położonego w atrakcyjnej miejscowości Krzywa ok. 9 km od miasta Chojnowa i ok. 3 km od firmy AMAZON w Okmianach. Na działce o powierzchni 1100m2 znajduje się budynek mieszkalny, gospodarczy oraz niewielki sad. W skład wyremontowanej części parteru o pow. ok. 90m2 wchodzą aktualnie 3 pokoje,  w tym jeden o charakterze przechodnim, osobna kuchnia, łazienka z wanną narożną, piękny korytarz oraz ganek. Obok kuchni jest wyjście na tył budynku gdzie znajduje się spory, 10m2 taras.


(szerokość: 750 / wysokość: 463)

W podpiwniczonej części umiejscowiona została kotłownia z piecem na EKOGROSZEK. Budynek ocieplony, posiada wymienioną stolarkę okienną i drzwiową na parterze, centralne ogrzewanie na EKO groszek. W ostatnich latach budynek przeszedł gruntowny remont łącznie z instalacjami - m.in. wykonano kompleksowy remont dachu, elewacji, nowe tynki, posadzki, nowa instalacja grzewcza, piękne ogrodzenie i utwardzenie ciągów komunikacyjnych kostką brukową. Standard wykończeń: ściany gładzie malowane + kamień ozdobny, podłogi panel + terakota, sufity podwieszane z efektownym oświetleniem, nowa instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna, okna z roletami antywłamaniowymi elektrycznie sterowanymi, brama wjazdowa elektrycznie sterowana, drewniane schody na poddasze. Na kondygnację poddasza wyprowadzone są instalacje. Media: prąd+siła, woda (sieć), szambo. Posesja większościowo ogrodzona. Ewentualne wyposażenie do uzgodnienia. Dobry dojazd do działki z drogi asfaltowej. We wsi funkcjonują 2 sklepy, szkoła podstawowa, biblioteka, publiczna przychodnia zdrowia, kościół.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - prezentacje wyłącznie po uprzednim umówieniu się z biurem!!!

Istnieje także możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa w zakresie kredytów hipotecznych i ubezpieczeń nawet jeśli nie kupią państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.
 
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI


RAMHAUS Biuro Nieruchomości i Wycen
Renata Wiszniewska
Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342

ul. Legnicka 40/1A, 59-225 Chojnów
www.ramhaus.chojnow.biz

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale