login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
BIURO NIERUCHOMOŚCI RAMHAUS - Sielski DOMEK z zabudową gosp. i pięknym sadem ZAGRODNO cena: 350.000 zł do negocjacji

(szerokość: 750 / wysokość: 562)

Sielski DOMEK z zabudową gosp. i pięknym sadem ZAGRODNO
cena: 350.000 zł do negocjacji

Polecamy Państwu ofertę zakupu sielskiej nieruchomości gruntowej składającej się z działki zabudowanej budynkiem mieszkalnym z częścią gospodarczą, stodołą i budynkiem garażowym oraz działki z przepięknym sadem. Nieruchomości o łącznej powierzchni 6590m2, położone na malowniczym terenie we wsi Zagrodno (między Chojnowem a Złotoryją). Na powierzchnię budynku mieszkalnego ok. 130m2 składają się pomieszczenia rozmieszczone na dwóch kondygnacjach: na parterze korytarz, 2 pokoje (przechodnie), osobna kuchnia oraz pomieszczenie przeznaczone np. na łazienkę (w budynku nie ma toalety). W parterze części gospodarczej znajdują się pomieszczenia inwentarskie. Powierzchnia poddasza za wyjątkiem 1 pokoju nie jest wykończona, co stwarza możliwość jej adaptacji i indywidualnej aranżacji - do dyspozycji mamy 4 dodatkowe pomieszczenia, które można przystosować na cele mieszkalne. Budynek z cegły, pokrycie dachowe z dachówki cementowej, ogrzewanie węglowe. Media: prąd, woda z sieci, szambo - bez przyłączenia w budynku.
W drugiej części nieruchomość oferuje nam działkę z przepięknym sadem, ogrodem warzywnym oraz gruntem rolnym.


Dom w Zagrodnie to interesująca propozycja dla osób, które pragną oderwać się od miejskiego zgiełku i cieszyć się nieprzerwanym kontaktem z przyrodą. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy, z przepięknym widokiem na okoliczne lasy i tereny rolne.  Odległość do najbliższych miast: Złotoryja (9km), Chojnów (14km).

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI - wyłącznie po uprzednim umówieniu się z biurem


Istnieje także możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa w zakresie kredytów hipotecznych i ubezpieczeń nawet jeśli nie kupią państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.

RAMHAUS Biuro Nieruchomości i Wycen
Renata Wiszniewska
Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342

ul. Kwiatowa 6, 59-225 Chojnów
www.ramhaus.chojnow.biz

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale