login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
BIURO NIERUCHOMOŚCI RAMHAUS - SIELSKI, niewielki DOMEK z zabudową gospodarczą, dz. 14,5ar STARY ŁOM cena: 380.000 zł do negocjacji

(szerokość: 750 / wysokość: 562)

SIELSKI, niewielki DOMEK z zabudową gospodarczą, dz. 14,5ar STARY ŁOM
cena: 380.000 zł do negocjacji

Polecamy Państwu ciekawą ofertę zakupu sielskiego domku mieszkalnego wraz z zabudową gospodarczą położonego w Starym Łomie k. Chojnowa. Na ładnej działce o powierzchni 1458m2, oprócz budynku mieszkalnego znajdują się jeszcze przydatne budynki gospodarcze, w tym m.in. duży garaż z kanałem. Budynek mieszkalny w dobrym stanie, częściowo podpiwniczony, po niedawnej adaptacji poddasza. W skład części mieszkalnej o powierzchni ok. 107m2 wchodzą pomieszczenia rozmieszczone na dwóch kondygnacjach: na parterze przedsionek, centralnie położona kuchnia, łazienka i dwa pokoje o przechodnim charakterze. Na piętrze mamy do dyspozycji otwartą przestrzeń z pięknie odkrytą, oryginalną ceglaną ścianą gdzie urządzono 2 strefy - sypialnianą i dzienną. Wnętrza budynku stwarzają możliwości indywidualnej aranżacji, istnieje bowiem jeszcze część pomieszczeń nadających się do adaptacji. Ogrzewanie: centralne - piec na ekogroszek z zasobnikiem, posadowony w oddzielnej kotłowni. Media: prąd, woda, szambo. Dobry dojazd do działki  z drogi asfaltowej.
Dom w Starym Łomie to atrakcyjna propozycja dla osób, które pragną oderwać się od miejskiego zgiełku i cieszyć się kontaktem z przyrodą i przestrzenią terenów wiejskich.


W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa z oddziałem przedszkolnym, boisko sportowe, sklep oraz kościół. Bardzo dobra komunikacja zapewnia szybki dojazd zarówno do Chojnowa jaki i Legnicy, Złotoryi, Bolesławca a nawet Wrocławia (niedaleko zjazd z autostrady A4 Wrocław - Berlin).

Istnieje także możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa w zakresie kredytów hipotecznych i ubezpieczeń nawet jeśli nie kupią państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.


SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI


RAMHAUS Biuro Nieruchomości i Wycen
Renata Wiszniewska
Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342

ul. Legnicka 40, 59-225 Chojnów
www.ramhaus.chojnow.biz

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale