(szerokość: 750 / wysokość: 562)

DOM z zabudową warsztatowo-gospodarczą, garaż, działka 1900m2 ROKITKI
cena: 360.000 zł do negocjacji

Przedstawiamy Państwu ciekawą propozycję zakupu klimatycznego domu mieszkalnego wraz z zabudową gospodarczą (stodołą) i garażem zlokalizowanych nieopodal terenu ośrodka wypoczynkowego Różana Dolina, na którym jest około 300 domków letniskowych, restauracja, wypożyczalnie sprzętów wodnych typu kajaki i rowery wodne, stanowiska do łowienia ryb oraz piaszczysta oraz czysta plaża z kąpieliskiem. Rokitki to miejscowość na obszarze krajobrazu chronionego Doliny Czarnej Wody (wody I klasy czystości i niemalże morski, rzadko spotykany mikroklimat). Na zagospodarowanej i ogrodzonej działce o powierzchni 1900m2, znajduje się budynek mieszkalny o pow. użytkowej ok. 150m2, składający się z rozmieszczonych: w kondygnacji parteru- przedsionka, pokoju, kuchni ze spiżarką oraz wyjściem na ogród, łazienki z kabiną prysznicową, kotłowni i pralni oraz rozmieszczonych na piętrze: 3 pokoi (w tym jeden o charakterze przechodnim), drugiej łazienki z wanną narożną i korytarza. Do dyspozycji pozostaje również niewykorzystana powierzchnia strychowa. Na posesji ponadto znajduje się garaż oraz budynek stodoły (ok. 200m2) z wyremontowanym wnętrzem, przystosowanym na działalność np. warsztatowo-gospodarczą i dodatkowym garażem. Pomieszczenia mieszkalne wykończone w zróżnicowanym standardzie:  stolarka okienna PCV + rolety zewnętrzne antywłamaniowe, na podłogach panel + terakota, ściany gładzie malowane, miejscowo boazeria oraz panel na suficie, drzwi wejściowe nowe, antywłamaniowe, schody oryginalne drewniane, wymienione instalacje oraz wykonany drenaż przy budynku. Centralne ogrzewanie na paliwo stałe – nowy piec węglowy.  Media: prąd, woda, kanalizacja oraz dodatkowo studnia. Posesja ogrodzona z bramą wjazdową.


Bardzo dobry dojazd do działki z drogi asfaltowej – droga wojewódzka nr 328, wokół tereny leśne oraz rolne. Odległość do najbliższych miast: Chojnów (8km), Chocianów (11km). W miejscowości znajduje się m.in. zespół szkolno-przedszkolny, sklepy spożywcze, przychodnia,  apteka, kościół  oraz inne dwa duże akweny wodne.

(szerokość: 750 / wysokość: 463)

UWAGA! Istnieje możliwość powiększenia areału i kupna przylegającej działki rolno-budowlanej o pow. 1400m2 jak również leżących w sąsiedztwie działek o pow. 5800m2. Łącznie dodatkowe 7200m2!

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!
Istnieje także możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa w zakresie kredytów hipotecznych i ubezpieczeń nawet jeśli nie kupią państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.


SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI


RAMHAUS Biuro Nieruchomości i Wycen
Renata Wiszniewska

Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342
ul. Kwiatowa 6, 59-225 Chojnów
www.ramhaus.chojnow.biz

Zabrania się kopiowania i przetwarzania całości lub pojedynczych elementów treści ogłoszenia, bez naszej zgody. Jest to zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich i własności intelektualnej. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją, która nie stanowi oferty w myśl Kodeksu Cywilnego.

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale