(szerokość: 750 / wysokość: 562)

Zadbany DOM z zabudową gospodarczą, dz. 33ar, blisko Chojnów, GOLISZÓW
cena: 420.000 zł

SIELSKI DOM Z GARAŻEM POD CHOJNOWEM

Przedstawiamy Państwu ciekawą ofertę sprzedaży domu mieszkalnego wraz z zabudową gospodarczą, o powierzchni użytkowej mieszkalnej ok. 120m2, posadowionego na 33 arowej działce, w cichej i spokojnej okolicy, w miejscowości Goliszów ok. 1,5 km od miasta Chojnowa.

Nieruchomość oferuje nam w kondygnacji parteru: ganek, klimatyczną kuchnię, łazienkę, korytarz i dwa pokoje. Na piętrze znajdują się 3 pokoje (w tym jeden, najmniejszy, o przechodnim charakterze) i korytarz z wejściem na część strychową. Budynek częściowo podpiwniczony - w piwnicy znajduje się instalacja grzewcza (piec na ekogroszek), ciepła woda dodatkowo ogrzewana elektrycznie.


Standard wykończeń: okna PCV + roletki wewnętrzne, podłogi: panel+terakota+wykładzina PCV na podłożu typu lastryko, ściany malowane +glazura+panel ścienny, schody drewniane, drzwi antywłamaniowe, doprowadzony światłowód. Całość zadbana, budynek o dobrze prowadzonej gospodarce remontowo-konserwacyjnej, po remoncie dachu wraz z ociepleniem i elewacji również z ociepleniem na części mieszkalnej.

Dodatkowo w części gospodarczej budynku o pow. ok. 70m2 urządzono garaż, na  działce ponadto mamy do dyspozycji dwa murowane budynki gospodarcze, wiatę oraz garaż typu „blaszak", pojedyncze nasadzenia krzewów kwitnących oraz iglaków, częściowo utwardzoną powierzchnię podwórza. Pozostałą część działki stanowi łąka do zagospodarowania.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - sprzedaż włącznie za pośrednictwem biura RAMHAUS!

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ - po uprzednim umówieniu się z biurem

Istnieje także możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa w zakresie kredytów hipotecznych i ubezpieczeń nawet jeśli nie kupią państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS Biuro Nieruchomości i Wycen
Renata Wiszniewska
Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342

ul. Legnicka 40/1A, 59-225 Chojnów
www.ramhaus.chojnow.biz

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale