(szerokość: 750 / wysokość: 562)

DZIAŁKI wśród lasów (rekreacja, agroturystyka) JAROSZÓWKA
cena: 81ar -  9 tys; 67ar - 49 tys; obie działki 1,48 ha - 85 tys

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przepięknie położonej nieruchomości - dwóch  działek gruntowych o łącznej powierzchni 1,48 ha (klasa RV 1,38; W-rów 0,1ha), położonej w gminie Chojnów - obręb Jaroszówka, w niedalekiej odległości od drogi wojewódzkiej nr 335. Jaroszówka to miejscowość położona w sercu "Doliny Czarnej Wody". Istnieje tu wiele gospodarstw agroturystycznych oraz Stadnina koni pełnej krwi angielskiej, która jest organizatorem wielu imprez sportowych, m. in.: Zawodów Ogólnopolskich WKKW, oraz znanych w regionie zawodów w skokach przez przeszkody "O Wstęgę Czarnej Wody".

(szerokość: 750 / wysokość: 427)

Nieruchomość oznaczona w MPZP gminy Chojnów symbolem R - tereny rolne. Przeznaczenie podstawowe: grunty rolne, w tym grunty orne, trwałe użytki zielone, łąki i pastwiska oraz zabudowa i zainwestowanie związane z aktywizacją turystyczną. (…). Dla terenów rolniczych (R) znajdujących się w granicach strefy aktywizacji turystycznej, dopuszcza się: 1) zabudowę zagrodową - wyłącznie jako gospodarstwo agroturystyczne, dopuszcza się chów lub hodowlę zwierząt, w liczbie nie większej niż 20 dużych jednostek przeliczeniowych inwentarza (DJP). Hodowla koni - bez ograniczeń ilościowych DJP; 2) zabudowę rekreacyjną (wiaty, zadaszenia, place zabaw, obiekty do nauki jazdy konnej lub organizacji zawodów oraz inne obiekty rekreacyjne). Zabudowa i zainwestowanie terenów rolnych, znajdujących się w strefie aktywizacji turystycznej, wymaga każdorazowo - projektu zagospodarowania terenu, z uwzględnieniem szczegółowego harmonogramu świadczonych usług zgodnych z definicją agroturystyki. Nie dopuszcza się zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zabudowy zagrodowej lub usługowej jako autonomicznych niezwiązanych z agroturystyką obiektów. Zasady zagospodarowania terenu i charakterystyka zabudowy - zgodnie z ustaleniami szczegółowymi. Działki nie uzbrojone. Możliwość wykonania odwiertu na studnię, szambo/oczyszczalnia, do prądu od jednej z działek ok. 700m.

(szerokość: 750 / wysokość: 562)
(szerokość: 750 / wysokość: 562)
(szerokość: 750 / wysokość: 562)

Położenie wśród malowniczych lasów, w  cichej okolicy sprawia, że miejsce idealnie nadaje się do wypoczynku jak również umożliwia prowadzenie usług związanych z rekreacją czy agroturystyką.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI
RAMHAUS Nieruchomości Wyceny
Renata Wiszniewska
Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342
ul. Kwiatowa 6, Chojnów
www.ramhaus.chojnow.biz

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale