(szerokość: 750 / wysokość: 421)

DZIAŁKA 30ar (MPZP -ZW) z szopą GROBLE
cena:59.000 zł 

Polecamy Państwu zakup uroczej działki położonej w miejscowości Groble, ok. 6 km od centrum logistycznego AMAZON oraz 9 km od miasta Chojnowa. Na działce o powierzchni 3000m²  znajduje się drewniana szopa, przy granicy biegnie wodociąg. Teren oznaczony w Studium Uwarunkowań i  Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Chojnów jako ZW - teren zainwestowania wiejskiego.  Stan prawny uregulowany. W sąsiedztwie nowe budynki mieszkalne jednorodzinne, plac zabaw, zabudowa zagrodowa oraz przystanek autobusowy.
Działka w Grobli to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które pragną oderwać się od miejskiego zgiełku i cieszyć się kontaktem z przyrodą. Cicha i spokojna okolica, z widokiem na okoliczne pola i sąsiadującą zabudowę mieszkalną.
Bardzo dobra komunikacja zapewnia szybki dojazd do Chojnowa, Legnicy, Złotoryi, Bolesławca a nawet Wrocławia (niedaleko zjazd z autostrady A4).


KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!
*całkowite wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający

Istnieje także możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa w zakresie kredytów hipotecznych i ubezpieczeń nawet jeśli nie kupią państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości

RAMHAUS Biuro Nieruchomości i Wycen
Renata Wiszniewska
Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342
ul. Kwiatowa 6, 59-225 Chojnów


Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale