(szerokość: 750 / wysokość: 562)

Atrakcyjne DZIAŁKI BUDOWLANE w Osetnicy - 5km od Chojnowa
ceny: 85.000 - 95.000 zł

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnych DZIAŁEK BUDOWLANYCH o powierzchni od 1080m2 - 1241, położonych w centralnej części wsi Osetnica, ok. 5 km od miasta Chojnów.

Nieruchomości z wydanymi warunkami zabudowy na budynki mieszkalne jednorodzinne wolnostojące z garażem wbudowanym lub wolnostojącym.


Teren bez zabudowań, aktualnie użytkowany rolniczo. Działki położone przy terenie rekreacyjno-sportowym (świetlica wiejska z zewnętrznym placem zabaw i siłownią, boisko piłkarskie). W pobliżu przystanek, kościół, luźna zabudowa mieszkaniowa i tereny użytkowane rolniczo.  W ofercie 3 działki ( 1080, 1175, 1241m2).

(szerokość: 750 / wysokość: 367)

Działka w Osetnicy to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które pragną oderwać się od miejskiego zgiełku i cieszyć się kontaktem z przyrodą - przy korzystnych warunkach atmosferycznych rozpościera się malowniczy widok na pobliskie góry i Zamek Grodziec. Bardzo dobra komunikacja zapewnia szybki dojazd zarówno do Chojnowa jaki i Legnicy, Złotoryi, Bolesławca a nawet Wrocławia (niedaleko zjazd z autostrady A4). Media: woda na działkach, prąd przy nieruchomości, kanalizacja planowana - indywidualna oczyszczalnia ekologiczna.

OFERTA WYŁĄCZNA - serdecznie zapraszam do kontaktu

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS Nieruchomości Wyceny
Renata Wiszniewska
Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342

ul. Legnicka 40/1A, Chojnów
tel. 530 767 460
www.ramhaus.chojnow.biz

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale