(szerokość: 750 / wysokość: 421)

MIESZKANIE z ogródkiem i zabudową gosp. BIAŁA (UDZIAŁ 1/2 w gospodarstwie)
cena: 69.000 zł

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży połowy budynku mieszkalno-gospodarczego wraz z gruntem, położonych w miejscowości Biała k. Chojnowa. W skład sprzedawanego udziału ½ w nieruchomości wchodzą umownie wykorzystywane pomieszczenia mieszkalne, składające się z 3 pokoi (przechodnie), kuchni i korytarza o łącznej powierzchni ok. 73m2, część strychowa ok. 100m2 (umożliwiająca adaptację na cele mieszkalne) oraz zabudowa gospodarcza w bryle budynku o powierzchni ok. 200m2. W budynku jest instalacja elektryczna oraz wodna, w trakcie budowy gminna kanalizacja sanitarna. Ogrzewanie – piecokuchnia + piec kaflowy. Okna częściowo PCV + częściowo drewniane. Dodatkowo do dyspozycji część działki zagospodarowana na ogródek przydomowy – do budynku przynależą działki o łącznej powierzchni 1471m2. W budynku znajdują się 2 mieszkania (drugie mieszkanie zajmuje parter budynku) mające również osobne wejście. Dobry dojazd do działki z drogi asfaltowej,  w pobliżu przystanek autobusowy. 


UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ - prezentacje wyłącznie po uprzednim umówieniu się z Biurem

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI
Istnieje także możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa w zakresie kredytów hipotecznych i ubezpieczeń nawet jeśli nie kupią państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.

Zainteresowanych serdecznie zapraszam na prezentację – wyłącznie po uprzednim mówieniu się z Biurem

RAMHAUS Biuro Nieruchomości i Wycen
Renata Wiszniewska

Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342
ul. Kwiatowa 6, 59-225 Chojnów
www.ramhaus.chojnow.biz

Zabrania się kopiowania i przetwarzania całości lub pojedynczych elementów treści ogłoszenia, bez naszej zgody. Jest to zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich i własności intelektualnej. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją, która nie stanowi oferty w myśl Kodeksu Cywilnego.

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale