(szerokość: 750 / wysokość: 421)

MIESZKANIE 86m2 - Chojnów, Dąbrowskiego przy centrum
Cena: 285.000 zł

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży designerskiego, komfortowego, w pełni wyremontowanego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 85,60m2, położonego w Chojnowie przy samym centrum miasta - ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze kamienicy.  Działka przy budynku zagospodarowana m.in. na niewielkie ogródki do korzystania przez mieszkańców (przedmiotowy lokal użytkuje 2 ogródki). Do  mieszkania prowadzi zamykany, osobny korytarz do współużytkowania tylko dwóch lokali. Mieszkanie zaaranżowane w nowoczesnym stylu, efektownie połączonym z pięknem oryginalnej, odkrytej cegły w jednym z pokoi, efektownym oświetleniem LED oraz ozdobnymi luksferami.


Wysoki standard wykończeń: podłogi - dobrej jakości panel + terakota, ściany gładź malowana + efektowna glazura w łazience i ozdobny tynk struktura w salonie, sufity podwieszane z oświetleniem LED, stolarka okienna PCV + miejscowo praktyczne roletki dzień/noc, nowe drzwi antywłamaniowe, w każdym pokoju praktyczne gniazda multimedialne (Internet, TV).  W skład nieruchomości wchodzą: dwa osobne pokoje, przestronny duży salon otwarty na część kuchenną, łazienka z wc i wanną oraz przedpokój z lustrem. Z własnością mieszkania związane jest również użytkowanie dużej komórki piwnicznej z odrębnym, własnym wejściem z podwórza. Nowa instalacja elektryczna, wod-kan. oraz gazowa. Ogrzewanie centralne - nowoczesny, ekonomiczny piec gazowy dwufunkcyjny renomowanej firmy Brotje. Miesięczny czynsz wraz z funduszem remontowym, uwzględniający przyszłe prace remontowe na budynku, to koszt ok. 360 zł. Klatka schodowa z nowymi drzwiami i domofonem.

Wysoki standard i pożądany metraż a także niskie piętro oraz lokalizacja mieszkania są niewątpliwie jego atutami. Ze względu na bliskość rynku, kościoła, aptek, poczty, banków oraz szkół jest to idealna propozycja nie tylko dla rodzin ale również dla osób starszych.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ - klucze w biurze
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI
*całkowite wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający

POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTÓW HIPOTECZNYCH
I INNYCH.
Z OFERTY KREDYTOWEJ MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET
JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

RAMHAUS Nieruchomości Wyceny

Renata Wiszniewska

Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342

ul. Kwiatowa 6, Chojnów

www.ramhaus.chojnow.biz

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale