(szerokość: 750 / wysokość: 562)

Przytulne wyremontowane MIESZKANKO *malownicze ROKITKI
cena: 135.000 zł

Polecamy Państwu ciekawą ofertę sprzedaży przytulnego, niewielkiego mieszkania o powierzchni 17,5 m2, położonego nad jeziorem w malowniczej, rekreacyjnej miejscowości Rokitki, ok. 8 km od miasta Chojnowa. Jest to miejscowość wypoczynkowa na obszarze krajobrazu chronionego Doliny Czarnej Wody (wody I klasy czystości i niemalże morski, rzadko spotykany mikroklimat). Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze ocieplonego budynku, środkowe. W skład nieruchomości wchodzą: przedpokój z praktyczną szafą wnękową z lustrem, salonik (z klimatyzacją) z aneksem kuchennym oraz łazienka z wanną i WC. Ogrzewanie centralne wraz z c.w.u - lokalne (ze wspólnej kotłowni osiedlowej). Mieszkanie ciepłe, słoneczne, nowocześnie zaaranżowane i kompleksowo wyremontowane wraz z instalacjami ok. 3 lata temu. Bardzo dobry standard wykończeń materiałami wysokiej jakości, większość wyposażenia zawarta jest w cenie. Przed blokiem teren zielony z miejscami parkingowymi dla mieszkańców. Budynek po remoncie dachu i elewacji. Miesięczne opłaty do WM wraz z zaliczką na ogrzewanie to kwota ok. 240 zł.


Nieruchomość znajduje się w niedalekiej odległości od terenu ośrodka wypoczynkowego, jezior oraz lasu, gdzie czyste powietrze zapewnia jedyny w swoim rodzaju występujący tu mikroklimat przyrównywany z morskim. W bardzo bliskiej odległości znajdują się m.in.: przystanek oraz świetnie skomunikowany dworzec PKP, sklepy spożywcze, przychodnia,  kościół  oraz tereny rekreacyjno-wypoczynkowe oferujące m.in. smażalnie ryb, kilka punktów restauracyjnych, wypożyczalnie sprzętów wodnych typu kajaki i rowery wodne, stanowiska do łowienia ryb oraz piaszczystą plażę z kąpieliskiem.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - prezentacje wyłącznie po uprzednim umówieniu się z Biurem!

Pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych i innych.
Z oferty kredytowej można skorzystać nawet jeśli nie kupią państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.


ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI


RAMHAUS Nieruchomości Wyceny

Renata Wiszniewska

Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342

ul. Legnicka 40/1A, Chojnów
tel. 530-767-460

www.ramhaus.chojnow.biz

Zabrania się kopiowania i przetwarzania całości lub pojedynczych elementów treści ogłoszenia, bez naszej zgody. Jest to zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich i własności intelektualnej. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją, która nie stanowi oferty w myśl Kodeksu Cywilnego.
Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale