(szerokość: 750 / wysokość: 562)

DOMEK letniskowy nad wodą, 2 kwatery, OW ROKITKI
cena: 169.000 zł do negocjacji

Polecamy Państwu zakup atrakcyjnej nieruchomości zabudowanej domkiem letniskowym, składającym się z dwóch niezależnych mieszkań (po ok. 30m2 każde), posadowionych na 200m2 działce, zlokalizowanej na malowniczym terenie ośrodka wypoczynkowo-rekreacyjnego, w miejscowości Rokitki, ok. 8 km od miasta Chojnowa. .Jest to miejscowość wypoczynkowa gdzie niewielkie jeziorka otoczone lasami oraz specyficznym mikroklimatem tworzą doskonałe warunki do wypoczynku i nie tylko.

Teren nieruchomości jest w pełni zagospodarowany oraz ogrodzony, co stwarza bezpieczeństwo i komfort dla rodziny. Przed budynkiem znajduje się utwardzony, częściowo zadaszony taras wypoczynkowy z miejscem do biesiadowania oraz własny pomost umożliwiający np. wędkowanie. Nieopodal budynku obszerny teren z miejscami do parkowania, stanowiący współwłasność kilku domków.


Każda z kwater oferuje nam kuchnię, pokój oraz łazienkę z wc i kabiną prysznicową. Budynek murowany, ocieplony, po niedawnym remoncie dachu, nie wymagający dodatkowego wkładu finansowego, wykończony w dobrym standardzie. Kompletne wyposażenie zawarte w cenie!
Nieruchomość dotychczas wykorzystywana sezonowo,  jednakże w budynku jest komin, co umożliwia instalację np. kominka. Media: prąd, kanalizacja, woda.

DOSKONAŁA OFERTA INWESTYCYJNA - POD WYNAJEM 2 mieszkania lub możliwość jednoczesnego korzystania z jednej części i podnajmu drugiej!

Domek znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, bezpośrednio przy linii brzegowej jeziora, w otoczeniu lasu, gdzie czyste powietrze zapewnia jedyny w swoim rodzaju występujący tu mikroklimat przyrównywany z morskim. Teren byłego ośrodka wypoczynkowego, na którym położona jest nieruchomość zawiera m.in. około 300 domków letniskowych, smażalnie ryb, punkty restauracyjne, wypożyczalnie sprzętów wodnych typu kajaki i rowery wodne, stanowiska do łowienia ryb oraz piaszczystą plażę z kąpieliskiem.
W niedalekiej odległości znajdują się sklepy spożywcze, przychodnia,  apteka, kościół  oraz restauracje.

Kupujący nie płaci prowizji

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI


RAMHAUS Biuro Nieruchomości i Wycen
Renata Wiszniewska

Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342
ul. Kwiatowa 6, 59-225 Chojnów
www.ramhaus.chojnow.biz

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale