(szerokość: 750 / wysokość: 617)

PÓŁ DOMU (udział 1/2) z zabudową GOSPODARCZĄ, BIAŁA
cena: 175.000 zł do negocjacji

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży połowy budynku mieszkalno-gospodarczego wraz z gruntem o pow. ok 900m2 (cała działka  1880m2), położonych w miejscowości Biała k. Chojnowa. W budynku znajdują się 2 mieszkania mające osobne wejścia (drugie mieszkanie zajmuje parter po drugiej stronie budynku oraz pomieszczenia na piętrze).W skład sprzedawanego udziału ½ w nieruchomości wchodzą umownie wykorzystywane pomieszczenia mieszkalne, składające się z 3 pokoi (przechodnie, ale dwa mogą być niezależne gdyż posiadają osobne wejścia z korytarza) położonych na piętrze oraz kuchni, toalety, łazienki, kotłowni i spiżarki znajdujących się w parterze budynku, o łącznej powierzchni ok. 76m2, ponadto do dyspozycji część strychowa oraz zabudowa gospodarcza w bryle budynku o powierzchni ok. 100m2 jak również 3 inne pomieszczenia gospodarcze znajdujące się w pozostałych dwóch budynkach. W mieszkaniu jest osobna instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna (gminna kanalizacja sanitarna na działce do przyłączenia - aktualnie szambo). Ogrzewanie C.O. piec węglowy + dodatkowo piecokuchnia, okna PCV, dach nad częścią mieszkalną wymieniony. Bardzo dobry dojazd do działki z drogi asfaltowej,  w pobliżu przystanek autobusowy, odległość od terenu miasta Chojnowa ok. 4km.


ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ dokupienia działki ogrodowej z sadem ok. 9ar z ANR (obecnie użytkowanej przez właścicieli) znajdującej się za budynkami, przylegającej do nieruchomości lub DZIAŁKI ROLNEJ o pow. 39ar położonej w tej samej miejscowości - od właścicieli nieruchomości w cenie 20.000 zł.

UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ - prezentacje wyłącznie po uprzednim umówieniu się z Biurem

RAMHAUS Biuro Nieruchomości i Wycen
Renata Wiszniewska
Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342

ul. Legnicka 40/1A, 59-225 Chojnów
www.ramhaus.chojnow.biz

Zabrania się kopiowania i przetwarzania całości lub pojedynczych elementów treści ogłoszenia, bez naszej zgody. Jest to zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich i własności intelektualnej. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją, która nie stanowi oferty w myśl Kodeksu Cywilnego.

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale