(szerokość: 750 / wysokość: 562)

Funkcjonalne, środkowe MIESZKANIE 59m2, parter, blok CHOJNÓW
CENA: 265.000 zł

Polecamy Państwu zakup wygodnego a przede wszystkim taniego w utrzymaniu, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 58,6 m2, położonego w Chojnowie przy ul. Paderewskiego. Mieszkanie usytuowane jest na wyższym parterze w wyremontowanym 3 kondygnacyjnym budynku, przed którym do dyspozycji mieszkańców znajduje się urządzony parking. W skład nieruchomości wchodzą: duży ustawny salon (połączony z dwóch pokoi z możliwością ich przywrócenia) sypialnia, wyposażona kuchnia z oknem, łazienka z wanną narożną i toaletą oraz przedpokój z praktyczną, pojemną szafą w zabudowie z lustrem.


Ogrzewanie budynkowe z zaliczką zawartą w niskich opłatach do WM. Mieszkanie bardzo ciepłe, nie wymagające większego wkładu finansowego, o korzystnym układzie pomieszczeń. Standard wykończeń: okna PCV+rolety zewnętrzne antywłamaniowe, podłogi: terakota+wykładzina dywanowa, ściany: malowane + glazura, wymienione instalacje, miejscowo podwieszane sufity z efektownym oświetleniem. Do mieszkania użytkowana jest również piwnica. Zadbana klatka schodowa.

W cenie czynszu (ok. 450 zł) zawarta jest zaliczka na ogrzewanie.

Główne atuty: atrakcyjny metraż, możliwość przywrócenia 3 pokoi, korzystna lokalizacja, bliskość parku, placów zabaw, szkoły, przedszkola, żłobka oraz basenu. Ponadto w pobliżu mamy markety handlowe Netto oraz Biedronka.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - prezentacje tylko po uprzednim umówieniu się z Biurem!

Pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych i innych. Z oferty kredytowej można skorzystać nawet jeśli nie kupią państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.

ZAPRASZAM SERDECZNIE


RAMHAUS Nieruchomości Wyceny

Renata Wiszniewska

Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342

ul. Legnicka 40/1A, Chojnów
www.ramhaus.chojnow.biz

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale