(szerokość: 750 / wysokość: 562)

Komfortowy DOM z garażem i przepiękną DZIAŁKĄ w CHOJNOWIE

cena z działką 1370m2 - 919.000 zł
cena z działką 399m2 - 699.000 zł (możliwość dzierżawy pozostałego terenu i późniejszego jego wykupu)

Przedstawiamy Państwu ciekawą ofertę sprzedaży komfortowego, ze smakiem urządzonego oraz niemal kompletnie wyposażonego domu jednorodzinnego, położonego na kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych w Chojnowie, w poszukiwanej, spokojnej okolicy a zarazem blisko centrum miasta. Budynek wolnostojący, 2 kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony, o powierzchni całkowitej ok. 350m2 (mieszkalnej - ok. 200 m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanym terenie o pow. 1370m2.

Nieruchomość oferuje nam w kondygnacji parteru: przestronną jadalnię z otwartą kuchnią z wyjściem bezpośrednio na ogród, klimatyczny salon z ponadczasowym drewnem, gabinet, toaletę oraz korytarz z praktyczną, dużą szafą w zabudowie. Na piętrze usytuowane są  4 osobne sypialnie (w tym dwie z tarasem), łazienka z narożną wanną oraz spory przedpokój, Budynek posiada również windę zewnętrzną umożliwiającą wejście na taras zewnętrzny na piętrze, co daje możliwość zamieszkania dla osób starszych czy z niepełnosprawnościami. W kondygnacji piwnicy mamy do dyspozycji kotłownię z instalacją zarówno gazową (piec dwufunkcyjny) jak i automatycznie przełączającą się w razie potrzeby instalacją na ekogroszek, pomocniczą, roboczą kuchnię ze zlewem, pomieszczenia z regałami na przetwory i zapasy żywności oraz przyłącze kanalizacyjne z możliwością wykonania dodatkowej toalety. Na poddaszu urządzona została pralnia i dodatkowa łazienka z prysznicem dla osób niepełnosprawnych. Pozostała, spora powierzchnia poddasza służy obecnie głównie jako suszarnia ale stwarza możliwość dodatkowej adaptacji.


Całość bardzo zadbana, na bieżąco remontowana, ponadto wyposażona m.in. w system filtrowania wody (tzw. odwrócona osmoza), instalację ze sprężonym powietrzem w garażu, przepiękne, zjawiskowe akwarium 1000L, ogrzewane gazem z automatycznym systemem filtracji i wymiany wody oraz karmienia. Możliwość pozostawienia większości wyposażenia w cenie- w tym pięknej kuchni m.in. z nowoczesną lodówką z kostkarką lodu, piekarnikiem, mikrofalą, płytą indukcyjną, zmywarką i okapem.

Budynek oddany do użytku w roku 1990, ocieplony, całość posesji ogrodzona, zagospodarowana do funkcji zjawiskowego ogrodu przydomowego, ciągi komunikacyjne utwardzone kostką granitową. Na terenie również garaż wolnostojący z elektrycznie sterowaną bramą, kanałem i siłą oraz dwa garaże typu „blaszak". Ponadto piękne oczko wodne, altana z oświetleniem, grill zewnętrzny, studnia z hydroforem, własne 3 ule, warzywniak i cudowna, niepowtarzalna roślinność.

Uwaga! Teren podzielony na działki - możliwość dalszej odsprzedaży 1-2 działek budowlanych.

OFERTA WYŁĄCZNA!

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ tej niezwykłej NIERUCHOMOŚCI - tylko po uprzednim umówieniu się z biurem!

Możliwość zakupu samej działki 399m2 z domem w cenie 699.000 zł i ewentualną, długoterminową dzierżawą pozostałego terenu z późniejszym jego wykupem!


Istnieje także możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa w zakresie kredytów hipotecznych i ubezpieczeń nawet jeśli nie kupią państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.

RAMHAUS Biuro Nieruchomości i Wycen
Renata Wiszniewska
Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342

ul. Legnicka 40/1A, 59-225 Chojnów
www.ramhaus.chojnow.biz

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale