(szerokość: 750 / wysokość: 562)

Przestronne MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM w centrum CHOJNÓW
cena: 470.000 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo ciekawą ofertę sprzedaży MIESZKANIA Z OGROMNYM POTENCJAŁEM tj. przestronnego, większościowo wyremontowanego, 4-5 pokojowego mieszkania o powierzchni 119,6 m2, położonego w pięknym centrum miasta Chojnowa, na III p. budynku. Mieszkanie z powodzeniem można podzielić na dwa niezależne lokale z uwagi na dwa wejścia z klatki schodowej oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń lub też dokończyć prace remontowe uzyskując ok. 120 metrowy apartament. Obecnie mieszkanie zostało zaaranżowane w część stanowiącej ok. 100m2 jako: przestronny salon z jadalnią, centralnie położoną kuchnię z oknem, 3 osobne sypialnie, łazienkę i spory przedpokój, pozostała powierzchnia ok. 19m2 przeznaczona jest do dalszego remontu. Istnieje również możliwość przywrócenia połączenia między dwoma utworzonymi pokojami a powierzchnią do remontu co pozwoli stworzyć niezależne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 44m2 oraz drugie, urządzone i wyremontowane już, również 2 pokojowe, mieszkanie o pow. ok. 75m2. Standard obecnego lokalu po remoncie: podłogi- panel+terakota, ściany - gładzie malowane + efektowna glazura w łazience, stolarka okienna PCV z roletami zewnętrznymi. Ogrzewanie centralne - piec gazowy dwufunkcyjny.


Niski koszt utrzymania nieruchomości - miesięczny czynsz wraz z funduszem remontowym oraz zaliczką na ogrzewanie
to koszt ok. 100 zł.

Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w centrum, niskie koszty utrzymania, możliwość podziału na dwa mieszkania, bliskość punktów handlowo-usługowych, parkingu.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!
Prezentacje tylko po uprzednim umówieniu się z Biurem

Pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych i innych. Z oferty kredytowej można skorzystać
nawet jeśli nie kupią państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI


RAMHAUS Nieruchomości Wyceny

Renata Wiszniewska

Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342

ul. Legnicka 40/1A, Chojnów
www.ramhaus.chojnow.biz

Zabrania się kopiowania i przetwarzania całości lub pojedynczych elementów treści ogłoszenia, bez naszej zgody. Jest to zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich i własności intelektualnej. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją, która nie stanowi oferty w myśl Kodeksu Cywilnego

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale