(szerokość: 750 / wysokość: 562)

Piękny DOM z częścią usługową*2 garaże*STARY ŁOM k. Chojnowa
cena: 629.000 zł

Przedstawiamy Państwu unikatową ofertę sprzedaży pięknego domu jednorodzinnego z dodatkową zabudową usługową, o całkowitej powierzchni użytkowej ok. 160m2, posadowionego na ładnie zagospodarowanej 7 arowej działce,  w miejscowości Stary Łom ok. 7 km od miasta Chojnowa, ok. 18 km od Bolesławca i ok. 7 km od zjazdu na autostradę A-4 (Wrocław-Berlin).
Bardzo dobry dojazd do nieruchomości - bezpośredni zjazd z drogi asfaltowej.


Nieruchomość oferuje nam w kondygnacji parteru m.in. salę sprzedaży lub biuro, zaplecze z kuchnią łazienką i magazynem (wykończone w standardzie mieszkalnym - jak drugie mieszkanie)  kotłownię z piecem na paliwo stałe oraz 2 garaże. Pomieszczenia przystosowane do prowadzenia wielofunkcyjnej działalności usługowej lub sprzedażowej. Główna część mieszkalna posiada wejście bezpośrednio na piętro gdzie do dyspozycji mamy komfortowe, stylowo wykończone pomieszczenia o powierzchni 62m2 gdzie znajdują się: korytarz, klimatyczny przytulny salonik z efektownym kominkiem elektrycznym i wyjściem na balkon, półotwartą, kompletnie wyposażoną kuchnię, łazienkę z wc i wanną z hydromasażem oraz sypialnię z balkonem i garderobą. Całość niezwykle zadbana, o sukcesywnie prowadzonej gospodarce remontowo-konserwacyjnej. Bardzo dobry standard wykończenia: miejscowo ogrzewanie podłogowe, we wszystkich oknach rolety zewnętrzne antywłamaniowe, podłączony światłowód, wideofon. Ponadto w cenie może pozostać wyposażenie wraz z mało użytym sprzętem AGD.

Budynek oddany do użytku w roku 2011, niepodpiwniczony, gruby, ocieplony mur. Na częściowo ogrodzonej działce o powierzchni 699m2 mamy do dyspozycji pięknie urządzony ogród z kameralnym miejscem do wypoczynku, murowaną komórkę gospodarczą, różnorodne nasadzenia krzewów kwitnących oraz iglaków, praktycznie utwardzone ciągi komunikacyjne oraz podjazd. Dla działalności usługowej z przodu budynku urządzony został obszerny parking.  

W najbliższym otoczeniu m.in. szkoła podstawowa, boisko sportowe, kościół, przystanek.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ tej niezwykłej nieruchomości - wyłącznie po uprzednim umówieniu się z biurem
OFERTA NA WYŁĄCZOŚĆ!


Istnieje także możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa w zakresie kredytów hipotecznych i ubezpieczeń nawet jeśli nie kupią państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.


SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS Biuro Nieruchomości i Wycen
Renata Wiszniewska
Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342

ul. Legnicka 40/1A, 59-225 Chojnów
www.ramhaus.chojnow.biz

Zabrania się kopiowania i przetwarzania całości lub pojedynczych elementów treści ogłoszenia, bez naszej zgody. Jest to zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich i własności intelektualnej. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją, która nie stanowi oferty w myśl Kodeksu Cywilnego

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale