(szerokość: 750 / wysokość: 562)

BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE z KW 78m2, parter+Ip.+zab. gosp. BIAŁA
cena: 159.000 zł

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży samodzielnego lokalu mieszkalnego z księgą wieczystą (połowy budynku mieszkalno-gospodarczego) położonego w dwurodzinnym budynku na pięknej 1880m2 działce, w miejscowości Biała k. Chojnowa. W budynku znajdują się 2 mieszkania mające osobne wejścia (drugie mieszkanie zajmuje parter po drugiej stronie budynku oraz pomieszczenia na piętrze).W skład sprzedawanego lokalu mieszkalnego wchodzą pomieszczenia mieszkalne, składające się z 3 pokoi (przechodnie, ale dwa mogą być niezależne gdyż posiadają osobne wejścia z korytarza) położonych na piętrze oraz kuchni, toalety, łazienki, kotłowni i spiżarki znajdujących się w parterze budynku, o łącznej powierzchni 77,94m2, ponadto do dyspozycji część strychowa oraz zabudowa gospodarcza w bryle budynku jak również 3 inne pomieszczenia gospodarcze znajdujące się w pozostałych dwóch budynkach, łączna powierzchnia pomieszczeń gospodarczych to prawie 150m2. W mieszkaniu jest osobna instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna (gminna kanalizacja sanitarna na działce do przyłączenia - aktualnie szambo). Ogrzewanie C.O. piec węglowy + dodatkowo piecokuchnia, okna PCV, dach nad częścią mieszkalną wymieniony. Bardzo dobry dojazd do działki z drogi asfaltowej,  w pobliżu przystanek autobusowy, odległość od terenu miasta Chojnowa ok. 4km.

(szerokość: 750 / wysokość: 361)
(szerokość: 656 / wysokość: 505)

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ dokupienia działki ogrodowej z sadem ok. 9ar z ANR (obecnie użytkowanej przez właścicieli) znajdującej się za budynkami, przylegającej do nieruchomości.


UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ - prezentacje wyłącznie po uprzednim umówieniu się z Biurem


RAMHAUS Biuro Nieruchomości i Wycen
Renata Wiszniewska
Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342

ul. Legnicka 40/1A, 59-225 Chojnów
www.ramhaus.chojnow.biz

Zabrania się kopiowania i przetwarzania całości lub pojedynczych elementów treści ogłoszenia, bez naszej zgody. Jest to zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich i własności intelektualnej. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją, która nie stanowi oferty w myśl Kodeksu Cywilnego.
Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale