(szerokość: 750 / wysokość: 562)

Sielski DOMEK 135m2, z zabudową gospodarczą, dz.65ar BISKUPIN
cena: 249.000 zł do negocjacji

Polecamy Państwu ciekawą ofertę zakupu przepięknej, dużej działki 65 ar, w części zabudowanej budynkiem mieszkalno-gospodarczym oraz murowaną stodołą, położonej w malowniczej wsi Biskupin  (między Chojnowem a Rokitkami). Na powierzchnię użytkową budynku mieszkalnego (ok. 135m2) składają się pomieszczenia rozmieszczone na dwóch kondygnacjach: na parterze korytarz, kuchnia, łazienka, 2 pokoje i pomieszczenie gospodarcze.  Na piętrze 3 pokoje i korytarz. Standard: okna PCV+drewniane, podłogi panel+deska+terkota, ściany malowane, drzwi wejściowe antywłamaniowe, ogrzewanie: piecokuchnia+piece kafowe i piecyki węglowe.


Budynek częściowo podpiwniczony, pokryty ok. 12 letnią dachówką cementową. Do budynku doprowadzony jest prąd, przyłącze wodne oraz kanalizacyjne (szambo), dodatkowo na działce znajduje się studnia i drewniana wiata.
Teren siedliska ogrodzony - siatka + płot drewniany.

W cenie wyposażenie domu - m.in. meble, lodówka, pralka, kuchenka oraz nowy bojler.

Dom w Biskupinie to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które pragną oderwać się od miejskiego zgiełku i cieszyć się nieprzerwanym kontaktem z przyrodą. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy, z malowniczym widokiem na okoliczny las.  Atrakcyjna lokalizacja miejscowości - niedaleko Rokitek, miejscowości wypoczynkowej na obszarze krajobrazu chronionego Doliny Czarnej Wody (wody I klasy czystości i niemalże morski, rzadko spotykany mikroklimat). Odległość do najbliższych miast: Chojnów (10km), Chocianów (14km).

OFERTA WYŁĄCZNA! KLUCZE W BIURZE - SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI!

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI


Istnieje także możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa w zakresie kredytów hipotecznych i ubezpieczeń nawet jeśli nie kupią państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.


RAMHAUS Biuro Nieruchomości i Wycen
Renata Wiszniewska
Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342

ul. Kwiatowa 6, 59-225 Chojnów
www.ramhaus.chojnow.biz

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale