(szerokość: 750 / wysokość: 562)

Dwupoziomowe MIESZKANIE z garażem i zabudową gosp. WOJCIECHÓW
(UDZIAŁ 1/10 w gospodarstwie)
cena: 179.000 zł do negocjacji

Przedstawiamy Państwu ciekawą ofertę sprzedaży części budynku mieszkalnego wraz z zabudową gospodarczą oraz gruntem, położonych w miejscowości Wojciechów k. Chojnowa. Przedmiotem sprzedaży jest UDZIAŁ w wysokości 1/10 w siedlisku mieszkalno-gospodarczym o powierzchni 2,66ha. W skład sprzedawanego udziału wchodzą umownie wykorzystywane pomieszczenia mieszkalne rozmieszczone na 2 kondygnacjach (jak dwupoziomowe mieszkanie z osobnym wejściem), składające się z 5 pokoi (część o charakterze przechodnim), kuchni, garderoby, 2 łazienek, kotłowni, zadaszonego tarasu i korytarzy o łącznej powierzchni ok. 200m2 (dodatkowo w bryle budynku garaż i komórka o powierzchni ok. 30m2) oraz zabudowa gospodarcza typu: stodoła, stajnia, chlewik itp. o łącznej, przypadającej na udział powierzchni ok. 300m2.


W budynku jest instalacja elektryczna, wodna oraz kanalizacja. Ogrzewanie centralne - piec węglowy. Urządzone wnętrza gotowe do zamieszkania. Dobry standard: okna PCV, podłogi: panel+terakota, ściany malowane, schody drewniane. Dodatkowo możliwość dokupienia samodzielnej działki rolnej 70ar, częściowo zagospodarowanej na ogródek przydomowy i sad, która leży blisko mieszkania. W całym budynku znajdują się tylko 3 mieszkania (pozostałe dwa zajmują inną stronę budynku i posiadają całkowicie odrębne wejścia). Dobry dojazd do działki z drogi asfaltowej,  teren ogrodzony. 

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI
Istnieje także możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa w zakresie kredytów hipotecznych i ubezpieczeń nawet jeśli nie kupią państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.

Zainteresowanych serdecznie zapraszam na prezentację – wyłącznie po uprzednim mówieniu się z Biurem

RAMHAUS Biuro Nieruchomości i Wycen
Renata Wiszniewska

Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342
ul. Kwiatowa 6, 59-225 Chojnów
www.ramhaus.chojnow.biz

Zabrania się kopiowania i przetwarzania całości lub pojedynczych elementów treści ogłoszenia, bez naszej zgody. Jest to zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich i własności intelektualnej. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją, która nie stanowi oferty w myśl Kodeksu Cywilnego.

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale