(szerokość: 750 / wysokość: 562)

Całoroczny wyposażony DOMEK nad jeziorem SPALONA k. Legnicy
cena 675.000 zł

Polecamy Państwu unikatową ofertę zakupu murowanego budynku rekreacyjnego, wolnostojącego, o powierzchni ok. 40 m2 posadowionego na własnościowej 329m2 działce, zlokalizowanej nad malowniczym jeziorem w miejscowości Spalona, ok. 8 km od miasta Legnicy.  Teren częściowo zagospodarowany trawnikiem oraz nasadzeniami drzewek, stwarzający  również możliwość wykonania np. wiaty na  samochód czy placu zabaw dla dzieci.


Budynek wzniesiony na podstawie decyzji z 2019r. wg zmodyfikowanego projektu „Dom letniskowy w krokusach 3", obecnie do zakończenia budowy wymagający wykonania przyłącza wodno-kanalizacynego oraz tarasu zewnętrznego. Kompleksowo wyposażony dom oferuje nam: na parterze klimatyczny salonik z aneksem kuchennym i przepięknym widokiem na jezioro, z którego jest wyjście na projektowany taras, znajdujący się nad linią brzegową oraz łazienkę z kabiną prysznicową i WC. Dodatkową powierzchnię stanowi obszerna antresola również z widokiem na taflę wody, gdzie znajduje się przestrzeń m.n. do spania i przechowywania (na skosie wykonano praktyczną zabudowę z wieloma półkami i szafkami).

(szerokość: 750 / wysokość: 406)

Bardzo dobry standard wykończeń:, w sanitariacie nowoczesna glazura, podłogi: panel + terakota,  okna  PCV trzyszybowe + antywłamaniowe rolety zewnętrzne, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, centralne ogrzewanie /c.w.u.- piec gazowy dwufunkcyjny.

W cenie zawarte jest nielmalże kompletne wyposażenie domu: większość mebli oraz nowe sprzęty AGD: lodówka, płyta indukcyjna, okap, piekarnik, 2 telewizory.

Dom znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, bezpośrednio przy linii brzegowej jednego z trzech jezior, w otoczeniu lasu, gdzie czyste powietrze zapewnia jedyny w swoim rodzaju występujący tu mikroklimat przyrównywany z morskim oraz kontakt z naturą. Okolica wręcz stworzona do leśnych wędrówek, wędkowania, grzybobrania, jazdy rowerowej czy nornic walking.

KLUCZE W BIURZE - Serdecznie zapraszam na prezentację!

NOWA Cena: 300.000 tyś

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!
Istnieje także możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa w zakresie kredytów hipotecznych i ubezpieczeń nawet jeśli nie kupią państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.

RAMHAUS Biuro Nieruchomości i Wycen
Renata Wiszniewska
Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342

ul. Kwiatowa 6, 59-225 Chojnów
www.ramhaus.chojnow.biz

Zabrania się kopiowania i przetwarzania całości lub pojedynczych elementów treści ogłoszenia, bez naszej zgody. Jest to zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich i własności intelektualnej. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją, która nie stanowi oferty w myśl Kodeksu Cywilnego.

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale