(szerokość: 750 / wysokość: 421)

Sielska DZIAŁKA z DOMEM w trakcie budowy,
piękna działka z lasem 4100m2 BISKUPIN
cena: 190.000 zł do negocjacji

Polecamy Państwu ciekawą ofertę zakupu pięknej działki z własnym laskiem - nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym w trakcie przebudowy, położonej w malowniczej wsi Biskupin  (między Chojnowem a Rokitkami) na działce o łącznej powierzchni 4100m2. Na powierzchnię użytkową projektowanego budynku ok. 200m2 składają się pomieszczenia rozmieszczone na dwóch kondygnacjach: na parterze m.in. duży salon z wyjściem na taras, jadalnia, kuchnia, łazienka, pralnia. Na poddaszu zaplanowano 3 pokoje (w tym jeden 25m2), dodatkową łazienkę, i garderobę. Inwestycja otrzymała w 2012r. pozwolenie na przebudowę i zmianę sposobu użytkowania budynku mieszkalno-gospodarczego na mieszkalny. Aktualny dziennik budowy - możliwość kontynuacji robót budowlanych. Na obecnym etapie istnieje również możliwość zmiany projektu wg indywidualnych potrzeb. Budynek częściowo podpiwniczony, do budynku doprowadzony jest prąd, przyłącze wodne oraz kanalizacyjne (szambo), dodatkowo na działce znajduje się studnia i niewielki domek gospodarczy. Budynek z cegły, pokrycie dachowe z dachówki.


W drugiej części nieruchomość oferuje nam działkę z pięknym laskiem o pow. 16ar, na której posadowiono drewniany domek letniskowy (możliwość pozostawienia domku do uzgodnienia). Teren ogrodzony - nowy płot drewniany.
Dom w Biskupinie to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które pragną oderwać się od miejskiego zgiełku i cieszyć się nieprzerwanym kontaktem z przyrodą. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy, z przepięknym widokiem na okoliczny las.  Atrakcyjna lokalizacja miejscowości - niedaleko Rokitek, miejscowości wypoczynkowej na obszarze krajobrazu chronionego Doliny Czarnej Wody (wody I klasy czystości i niemalże morski, rzadko spotykany mikroklimat). Odległość do najbliższych miast: Chojnów (10km), Chocianów (14km).

KLUCZE W BIURZE - SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI!

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI
UWAGA! MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU OSOBNO: MNIEJSZEJ DZIAŁKI (25ar) Z BUDYNKIEM
LUB SAMEJ DZIAŁKI ROLNEJ Z LASKIEM - 16ar

Istnieje także możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa w zakresie kredytów hipotecznych
i ubezpieczeń nawet jeśli nie kupią państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.

RAMHAUS Biuro Nieruchomości i Wycen
Renata Wiszniewska

Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342
ul. Kwiatowa 6, 59-225 Chojnów
www.ramhaus.chojnow.biz


Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale