(szerokość: 750 / wysokość: 562)

Klimatyczne dwupoziomowe MIESZKANIE 80m2 przy centrum CHOJNÓW
cena: 367.000 zł

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupoziomowego, przytulnego mieszkania o powierzchni 79,7 m2, położonego w Chojnowie przy ul. Chopina, niedaleko centrum miasta. Mieszkanie usytuowane jest na IIIp. oraz poddaszu wielorodzinnej kamienicy.  W skład nieruchomości wchodzą:  korytarz, łazienka z oknem, kuchnia z oknem, centralnie usytuowany salon z pojemną szafą w zabudowie, osobna sypialnia i 35m2 antresola urządzona jako klimatyczny, duży pokój także z funkcjonalną szafą w zabudowie oraz  niewielkim, wydzielonym pomieszczeniem mogącym służyć jako suszarnia lub garderoba. Do mieszkania przynależy piwnica 5,2m2 oraz część strychowa w częściach wspólnych. Ogrzewanie centralne - dwufunkcyjny piec gazowy, wymienione instalacje, w tym elektryczna. Mieszkanie gotowe do zamieszkania - wykończone w dobrym standardzie, podłogi - panel+terakota, ściany gładzie malowane + tynk strukturalny, sufity podwieszane z efektownym oświetleniem, stolarka okienna PCV z roletkami wewnętrznymi, drzwi antywłamaniowe.
Meble kuchenne wraz z AGD oraz większość wyposażenia może pozostać w cenie.
Opłata do wspólnoty mieszkaniowej to kwota ok. 250 zł miesięcznie.


Główne atuty nieruchomości: lokalizacja blisko centrum, niskie opłaty i metraż z potencjałem do indywidualnej aranżacji,
standard lokalu z wyposażeniem.

UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych i innych. Z oferty kredytowej można skorzystać nawet jeśli nie kupią państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI - wyłącznie po uprzednim umówieniu się z biurem!

RAMHAUS Nieruchomości Wyceny
Renata Wiszniewska
Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342

ul. Legnicka 40/1A, Chojnów
www.ramhaus.chojnow.biz

Zabrania się kopiowania i przetwarzania całości lub pojedynczych elementów treści ogłoszenia, bez naszej zgody. Jest to zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich i własności intelektualnej. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją, która nie stanowi oferty w myśl Kodeksu Cywilnego.

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale