(szerokość: 750 / wysokość: 562)

Sielski DOMEK do remontu, piękna działka 1900m2+1000m2 łąki NIEDŹWIEDZICE
cena: 139.000 zł

Polecamy Państwu atrakcyjną ofertę zakupu domu jednorodzinnego położonego w malowniczej wsi Niedźwiedzice  (między Chojnowem a Legnicą) na działce o powierzchni 1844m2 (dodatkowo w skład nieruchomości wchodzi jeszcze działka 1000m2 - łąka, położona po drugiej stornie ulicy). Na powierzchnię parteru ok. 100m2 składają się: ganek, 3 pokoje (z których jeden bardzo duży), kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Powierzchnia poddasza nie jest zagospodarowana, co stwarza możliwość jej adaptacji i indywidualnej aranżacji. Korzystny układ pomieszczeń. Standard wykończeń: wnętrza w stanie surowym - oczyszczone i przygotowane do położenia nowych okładzin, okna drewniane, schody drewniane, pokrycie dachu z dachówki. Media: prąd, woda, szambo. Na posesji znajduje się mały sad z drzewkami owocowymi, orzech oraz pojedyncze nasadzenia krzewów i iglaków.


Bardzo dobry dojazd do działki z drogi asfaltowej. Atrakcyjna lokalizacja miejscowości - ok 9 kilometrów od terenu miejskiego Chojnowa, 14 od Legnicy oraz 5 od Miłkowic.

Dom w Niedźwiedzicach to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które pragną oderwać się od miejskiego zgiełku i cieszyć się kontaktem z przyrodą. Bardzo dobra komunikacja zapewnia szybki dojazd zarówno do Chojnowa jaki i Legnicy.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - nie szukaj właściciela

OKAZYJNA CENA: 139.000 zł!

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI
Istnieje także możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa w zakresie kredytów hipotecznych i ubezpieczeń nawet jeśli nie kupią państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI


RAMHAUS Biuro Nieruchomości i Wycen
Renata Wiszniewska
Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342

ul. Kwiatowa 6, 59-225 Chojnów
www.ramhaus.chojnow.biz

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale