(szerokość: 750 / wysokość: 562)

Pół domu całe piętro 2 mieszkania ogród OSETNICA
cena: 299.000 zł do negocjacji

Przedstawiamy Państwu ciekawą ofertę sprzedaży połowy budynku mieszkalnego oraz budynku gospodarczo-garażowego wraz z gruntem o pow. ok 1400m2 (cała działka  2800m2), położonych w miejscowości Osetnica k. Chojnowa. W całym budynku znajdują się 2 gospodarstwa domowe (parter budynku wykorzystywany jest przez współwłaściciela nieruchomości). W skład sprzedawanego udziału ½ w nieruchomości wchodzą umownie wykorzystywane, wyremontowane pomieszczenia mieszkalne o łącznej powierzchni ok. 150m2, położone na całym piętrze budynku mieszkalnego, składające się z: osobnego mieszkania (salon z aneksem kuchennym,  2 sypialnie z czego jedna z wyjściem na balkon, łazienka, przedpokój), osobnej drugiej łazienki z wejściem z korytarza, osobnego dużego pokoju 24m2 z wejściem z korytarza, kolejnego mieszkalnia z wejściem z korytarza (2 przechodnie pokoje + kuchnia). W piwnicy znajduje się kotłownia z indywidualnym piecem na ekogroszek. Ponadto do dyspozycji część strychowa oraz budynek gospodarczo-garażowy o powierzchni ok. 85m2. W mieszkaniu jest osobna instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna. Bardzo dobry dojazd do działki z drogi asfaltowej,  w pobliżu teren rekreacyjno-sportowy (świetlica wiejska z zewnętrznym placem zabaw i siłownią, boisko piłkarskie), przystanek, kościół, luźna zabudowa mieszkaniowa i tereny użytkowane rolniczo.


Nieruchomość w Osetnicy to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które pragną oderwać się od miejskiego zgiełku i cieszyć się kontaktem z przyrodą - przy korzystnych warunkach atmosferycznych rozpościera się malowniczy widok na pobliskie góry  i Zamek Grodziec. Bardzo dobra komunikacja zapewnia szybki dojazd zarówno do Chojnowa jaki i Legnicy, Złotoryi, Bolesławca a nawet Wrocławia (niedaleko zjazd z autostrady A4).

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ wyodrębnienia samodzielnych lokali mieszkalnych
wg indywidualnych ustaleń z Kupującym. Przedmiot oferty może stanowić przedmiot wynajmu.

UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ
prezentacje wyłącznie po uprzednim umówieniu się z Biurem

RAMHAUS Biuro Nieruchomości i Wycen
Renata Wiszniewska
Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342

ul. Legnicka 40/1A, 59-225 Chojnów
www.ramhaus.chojnow.biz

Zabrania się kopiowania i przetwarzania całości lub pojedynczych elementów treści ogłoszenia, bez naszej zgody. Jest to zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich i własności intelektualnej. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją, która nie stanowi oferty w myśl Kodeksu Cywilnego.

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale