(szerokość: 750 / wysokość: 421)

Gotowa FIRMA, działka z halą i zapleczem, rampa z kanałem,
przy DW 335, 3257m2 JAROSZÓWKA
cena: 435.000 zł do negocjacji

Polecamy Państwu zakup obiektu komercyjnego - nieruchomości gruntowej o powierzchni 3257 m2,  położonej bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 335 w kierunku Lubina. Nieruchomość o dużych walorach inwestycyjnych, na terenie znajduje się hala (pu≈96m2), kontenery biurowo-magazynowe (pu≈125m2) oraz duża rampa z kanałem. W cenie elementy wyposażenia m.in. podnośnik samochodowy oraz dwie suwnice (w tym jedna obrotowa). W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego  nieruchomość oznaczona jest symbolem RM -  tereny zabudowy mieszkaniowej zagrodowej w gospodarstwach rolnych, hodowlanych, ogrodniczych. Przeznaczenie dopuszczalne: usługi związane z agroturystyką, usługi komercyjne.


Obiekt w pełni ogrodzony z bramą wjazdową, wyposażony w monitoring z kamerami +bariery alarmowe. Teren płaski, utwardzony, oświetlony. Media w obiekcie: woda, prąd, szambo. Na posesji również plac i droga manewrowa dla TIR oraz wolna powierzchnia pełniąca funkcje składowe. Stan prawny w pełni uregulowany. Bardzo dobry dojazd - drogą asfaltową, przed posesją zatoczka z miejscem postojowym dla TIRa. 

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!
*całkowite wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający

Pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych i innych. Z oferty kredytowej można skorzystać nawet jeśli nie kupią państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS Nieruchomości Wyceny
Renata Wiszniewska

Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342
ul. Kwiatowa 6, Chojnów
tel. 530-767-460   
www.ramhaus.chojnow.biz

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale