(szerokość: 750 / wysokość: 562)

MIESZKANIE 73m2 z działką 3,5ar GROBLE k. Chojnowa
cena: 140.000 zł do negocjacji

Polecamy Państwu ofertę zakupu bezczynszowego MIESZKANIA o powierzchni ok. 73m2, położonego w miejscowości Groble k. Krzywej i Okmian, gdzie znajduje się największe centrum logistyczne AMAZON w Polsce. Wraz z mieszkaniem, w cenie, sprzedawana jest własnościowa działka gruntu o pow. 346m2 znajdująca się obok budynku mieszkalnego. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze 3 lokalowego budynku.  Standard wykończeń: podłogi - przeważająco panel + terakota, ściany malowane + glazura w łazience, stolarka okienna PCV, drzwi wejściowe drewno dębowe.


W skład nieruchomości wchodzą aktualnie: 4 pokoje, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Właściciele użytkują również dodatkowe pomieszczenie gospodarcze na piętrze. Ponadto z udziałem w nieruchomości wspólnej związane jest użytkowanie piwnicy, garażu oraz komórki na podwórzu, jak również części gospodarczej budynku i znacznego terenu wokół np.  miejsce na grill lub plac zabaw. Mieszkanie rozkładowe, stwarzające możliwości indywidualnej aranżacji i zagospodarowania terenu do wypoczynku. Ogrzewanie centralne - węglowe, do ogrzewania wody dodatkowo bojler elektryczny.

Główne atuty nieruchomości: metraż i standard mieszkania, niskie koszty utrzymania, duży teren do zagospodarowania przy mieszkaniu, garaż i pomieszczenia gospodarcze. Bardzo dobry dojazd z drogi asfaltowej. Nieruchomość w Grobli to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które pragną oderwać się od miejskiego zgiełku i cieszyć się niezakłóconym kontaktem z przyrodą. Mieszkanie zlokalizowane jest w odległości ok. 8 km od Chojnowa.

(szerokość: 750 / wysokość: 464)

Istnieje także możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa w zakresie kredytów hipotecznych i ubezpieczeń nawet jeśli nie kupią państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI


RAMHAUS Biuro Nieruchomości i Wycen
Renata Wiszniewska
Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342

ul. Legnicka 40/1A, 59-225 Chojnów
www.ramhaus.chojnow.biz

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale