(szerokość: 750 / wysokość: 421)

ZABYTKOWA posiadłość w KOCHLICACH (dom+park+ruiny pałacu) działka 0,95ha
cena: 699.000 zł do negocjacji

Polecamy Państwu unikatową ofertę zakupu zabytkowej nieruchomości, stanowiącej część zespołu płacowo-parkowego.  Zachowana zabudowa mieszkalno-gospodarcza dawnego majątku wraz z pięknym parkiem i ruinami renesansowego pałacu wzniesionego na miejscu XIII wiecznego zamku, położona jest niecałe 10 km od Legnicy, na malowniczym terenie w miejscowości Kochlice.


Na dużej działce o powierzchni 9500m2, posadowiony jest budynek mieszkalno-gospodarczy o pow. ok. 200m2 (z czego ok. 60 to dobudowana cześć gospodarcza). W skład części mieszkalnej o pow. ok. 150m2 wchodzą pomieszczenia rozmieszczone na dwóch kondygnacjach: na parterze kuchnia, łazienka, przedpokój, 3 pokoje, wiatrołap oraz kotłownia. Na piętrze do dyspozycji mamy 6 pokoi o przechodnim charakterze oraz przedpokój. Dodatkowo w budynku znajduje się niewielka piwniczka oraz strych a na posesji dawny poniemiecki budynek pralni. Dom mieszkalny obecnie w stanie dewastacji, przeznaczony do kapitalnego remontu, co stwarza możliwości indywidualnej aranżacji. Standard wykończeń: stolarka okienna i drzwiowa drewniana, podłogi drewniane, miejscowo panel i terakota. Media: prąd, woda (+własna studnia), kanalizacja. W budynku funkcjonowała instalacja grzewcza zbiornikowa na gaz płynny + C.O. kominkowe na parterze. Posesja otoczona pięknym, unikalnym starodrzewiem (platan klonolistny i 
wiąz szypułkowy sklasyfikowane jako pomniki przyrody), nieogrodzona, dojazd z drogi asfaltowej.

(szerokość: 750 / wysokość: 463)

Nieruchomość w Kochlicach to niezwykła propozycja dla koneserów, osób, które pragną oderwać się od miejskiego zgiełku i cieszyć się kontaktem z przyrodą jak również stać się posiadaczami zabytkowego kompleksu o ciekawej historii. Bardzo dobra komunikacja, w niedalekiej odległości droga ekspresowa S3 relacji Świnoujście-Lubawka, z której istnieje również zjazd na autostradę A4.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI
Istnieje także możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa
w zakresie kredytów hipotecznych i ubezpieczeń nawet jeśli
nie kupią państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS Biuro Nieruchomości i Wycen
Renata Wiszniewska

Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342
ul. Kwiatowa 6, 59-225 Chojnów
www.ramhaus.chojnow.biz

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale