(szerokość: 750 / wysokość: 421)
 (szerokość: 90 / wysokość: 51)  (szerokość: 90 / wysokość: 51)  (szerokość: 90 / wysokość: 160) (szerokość: 90 / wysokość: 160)
(szerokość: 90 / wysokość: 51)
(szerokość: 90 / wysokość: 160)
(szerokość: 90 / wysokość: 160)
(szerokość: 90 / wysokość: 160)

MIESZKANIE 3pok, 70,4m2, Ip. STARY ŁOM k. Chojnowa
+ garaż, komórka i duży ogród
cena: 95.000 zł 
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży całkowicie bezczynszowego, 3 pokojowego mieszkania, o powierzchni 70,4 m2, położonego w Starym Łomie, koło Chojnowa. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze czterorodzinnego budynku i składa się z: przedpokoju, 3 pokoi - przechodnich, kuchni oraz łazienki. Dodatkowo wydzielono z kuchni pomieszczenie, w którym znajduje się piec C.O, z osobnym wejściem z korytarza na klatce schodowej.  Ponadto z udziałem w nieruchomości wspólnej związane jest użytkowanie komórki piwnicznej, komórki strychowej, garażu i komórki położonych na podwórzu jak również znacznego terenu wokół budynku użytkowanego jako ogródki - cała działka ma powierzchnię 3,55 ha i może być przeznaczona pod zabudowę mieszkalną (Studium - ZW).
Standard wykończeń: podłogi - panel + terakota w sanitariacie i holu, ściany malowane + glazura w łazience, stolarka okienna PCV, drzwi wejściowe drewniane. 

Mieszkanie stwarzające możliwości indywidualnej aranżacji i zagospodarowania terenu do wypoczynku. Ogrzewanie centralne - węglowe, do ogrzewania wody dodatkowo bojler elektryczny. Niski koszt utrzymania nieruchomości - całkowicie bezczynszowe!!!

Główne atuty nieruchomości: lokalizacja z dobrym dostępem i dojazdem, niskie koszty utrzymania, duży teren do zagospodarowania przy mieszkaniu, garaż i pomieszczenia gospodarcze, bliskość szkoły, kościoła i przystanku.


KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!

*całkowite wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający

Pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych i innych.
Z oferty kredytowej można skorzystać nawet jeśli nie kupią
państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI


RAMHAUS Nieruchomości Wyceny

Renata Wiszniewska

Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342

ul. Kwiatowa 6, Chojnów
tel. 530-767-460

www.ramhaus.chojnow.biz

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale