(szerokość: 750 / wysokość: 562)

Śliczna działka 2 DOMY 2 garaże sad nad stawem 
cena: 549.000 zł do negocjacji

Polecamy Państwu niespotykaną ofertę zakupu sielskiej nieruchomości w części zabudowanej starszym budynkiem mieszkalnym oraz nowszym budynkiem garażowo-mieszkalnym, położonych w miejscowości Piotrowice k. Chojnowa, bezpośrednio nad pięknym, malowniczym stawem i strumykiem. Na powierzchnię użytkową starszego budynku mieszkalnego (ok. 80m2) składają się pomieszczenia rozmieszczone na dwóch kondygnacjach: na parterze korytarz, kuchnia, toaleta, pokój i pomieszczenie gospodarcze - kotłownia.  Na piętrze 2 pokoje i korytarz. Standard: okna drewniane, podłogi deska+wykładzina PCV, ściany malowane, ogrzewanie centralne - piec na węgiel. Budynek niepodpiwniczony, pokryty dachówką cementową.


Nowsza zabudowa to odebrany garaż dwustanowiskowy (ok. 40m2) z kanałem i niewielką piwniczką 3,64m2, nad którym w 1995r. na podstawie pozwolenia na budowę wykonano nadbudowę w postaci części mieszkalnej o pow. 76,48m2, rozmieszczonej na dwóch kondygnacjach. Niżej do dyspozycji jest klimatyczny salon z aneksem kuchennym i kominkiem oraz łazienka i korytarz, wyżej znajdują się dwa osobne pokoje, kuchnia i druga łazienka. Wnętrza wykończone ponadczasowym drewnem, w stylizacji „góralskiego domku", całość połączona klatką schodową. Nadbudowa wymaga zakończenia procesu inwestycyjnego co pozostawione jest w gestii nabywcy.

Do budynków doprowadzony jest prąd, przyłącze wodne oraz kanalizacyjne (2 szamba), dodatkowo na 11 arowej działce znajduje się śliczny sad, studnia i przydatne komórki gospodarcze.

Dom w Piotrowicach to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które pragną oderwać się od miejskiego zgiełku i cieszyć się nieprzerwanym kontaktem z przyrodą. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy, z malowniczym widokiem na okoliczny staw, strumyk i las.  Atrakcyjna lokalizacja miejscowości - niedaleko terenu miejskiego Chojnowa.

OFERTA WYŁĄCZNA! KLUCZE W BIURZE

Istnieje także możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa w zakresie kredytów hipotecznych i ubezpieczeń nawet jeśli nie kupią państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS Biuro Nieruchomości i Wycen
Renata Wiszniewska
Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342

ul. Legnicka 40/1A, 59-225 Chojnów
www.ramhaus.chojnow.biz

Zabrania się kopiowania i przetwarzania całości lub pojedynczych elementów treści ogłoszenia, bez naszej zgody. Jest to zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich i własności intelektualnej. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją, która nie stanowi oferty w myśl Kodeksu Cywilnego

Witamy na stronie chojnowskiego biura nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego.  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS - Renata Wiszniewska nieruchomości wyceny sprzedaż wynajem pośrednictwo domy mieszkania lokale